POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
 
 
14-04-2019   -     
"Dziś w Krakowie" - Portal Kraków Zaprasza
Dieta jako składowa sukcesu w sporcie- wykład Moniki Kędzierskiej, ambasadorki Jasnej Strony Mocy podczas Veganmanii w Krakowie
"Dziś w Krakowie" - Portal Kraków Zaprasza


http://www.Krakow.zaprasza.eu
Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva ul. Świętego Wawrzyńca 12, Kraków
17.00
WSTĘP WOLNY
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
Sport
Już w najbliższą niedzielę Veganmania Kraków - wiosna 2019! Sportowi ambasadorzy jak zawsze zapraszają na stoisko kampanii Jasnej Strony Mocy! Tym razem będzie to Dariusz Rożnowski i Monika Kędzierska. A jeśli chcecie posłuchać jeszcze więcej o diecie roślinnej, sportach walki i o tym, jak powinien wyglądać jadłospis i suplementacja dla osób aktywnych fizycznie, przyjdźcie koniecznie na wykład Moniki! Będzie moc!

Podczas wykładu dowiecie się m.in.:
1. Dlaczego trenując wybrała dietę wege.
2. Czym charakteryzują się sporty walki i jaka jest periodyzacja cyklu ich przygotowań.
3. Jak układała się historia kobiet w sportach walki.
4. Jakie częste błędy popełniane są podczas tworzenia roślinnych jadłospisów dla osób aktywnych fizycznie.
5. W jaki sposób powinna wyglądać suplementacja wegańskiej diety u sportowców.

Poznacie również przykładowy jadłospis do wykorzystania w dniu treningowym i beztreningowym.

Monika Kędzierska jest utytułowaną polską kickbokserką, 10-krotną Mistrzynią Polski, zdobywczynią Pucharu Świata i Pucharu Europy oraz Wicemistrzostwa Europy w różnych formułach kickbokserskich, od niedawna startującą także w MMA.

Wykład odbędzie się podczas festiwalu Veganmania w Krakowie w dniu 14 kwietnia 2019 r. w godz. 17.00-18.00 w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva ul. Świętego Wawrzyńca 12, Kraków
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - prosimy o punktualne przybycie.

A na stoisku Jasnej Strony Mocy w godzinach 11.00-19.00 spotkać można ambasadorów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania z zakresu dyscyplin, które uprawiają, treningów, diety oraz sportowych planów na przyszłość.

Przedstawiciele kampanii bezlitośnie rozprawiają się z mitami o trawożercach i udowadniają, że dieta roślinna może z powodzeniem iść w parze z doskonałą kondycją i osiąganiem sukcesów sportowych. Do grona ambasadorów Jasnej Strony Mocy należą utytułowani zawodnicy nawet najbardziej wymagających dyscyplin. Są żywym przykładem tego, że trenowanie na roślinach jest możliwe!
########

Link do wydarzenia na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/279372989630170/

Informacje na temat kampanii:
www.jasnastronamocy.pl.


O kampanii Jasna Strona Mocy
„Skąd bierzesz białko?” Nie ma chyba pytania, którego weganie nie słyszeliby częściej.
W powszechnym przekonaniu utarło się, że jest ono dostępne wyłącznie w mięsie, mleku i jajkach. Nic bardziej błędnego. Odpowiednio ułożona dieta roślina dostarcza wszystkich potrzebnych organizmowi makro- i mikro składników (za wyjątkiem witaminy B12) w ilościach odpowiednich nawet dla… kulturystów, przedstawicieli dyscyplin siłowych i zawodników sportów walki. Najlepszym dowodem na to są ambasadorzy kampanii Jasna Strona Mocy – utytułowani polscy zawodnicy najbardziej wymagających dyscyplin – w tym Muay Thai, brazylijskiego jiu-jitsu, MMA – którzy odnoszą sukcesy na polu krajowym i międzynarodowym, nie jedząc ani grama mięsa.
W ramach kampanii dostępne są porady treningowe i dietetyczne przygotowane we współpracy z uznanymi polskimi szkoleniowcami i dietetykami sportowymi oraz wiele przepisów na proste, smaczne a zarazem bardzo odżywcze posiłki roślinne.
Przedstawiciele oraz ambasadorzy kampanii swoim uczestnictwem w imprezach sportowych propagują dietę roślinną w sporcie i pokazują, że są w stanie osiągać cele sportowe nie krzywdząc zwierząt i dbając o swoje zdrowie i środowisko.

 
Miejsce:
Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva ul. Świętego Wawrzyńca 12, Kraków
 
Godz.
17.00
 
 

 
 
   

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury