POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
   
ARCHIWUM     zobacz wydarzenia archiwalne
ARCHIWUM     zobacz wszystkie wydarzenia archiwalne

 
15-11-2019      -   30-11-2019
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida
Odważny Festiwal Kreatywności
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida

os. Górali 5
31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65
fax. 12 644 27 65 wew.13

http://www.okn.edu.pl
sekretariat@okn.edu.pl
ARTzona Ośrodka Kultury Norwida, os. Górali 4, Kraków.
WSTĘP WOLNY       
 
Wydarzenia inne
Odważny Festiwal Kreatywności – dla tych, którzy wierzą, że nigdy nie jest za późno na twórcze życie.
15 – 30 listopada 2019
ARTzona, os. Górali 4.

Kreatywni i szczęśliwi ludzie to tacy, którzy zdecydowanie idą w kierunku swoich marzeń, żyją życiem jakie sobie wyobrazili.
Wierzymy, że każdy ma w sobie ogromny potencjał!
Jeśli tylko zechce, przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi może odnaleźć własną ścieżkę, odkryć talenty oraz przezwyciężać obawy.

Dlatego jeśli:
- szukasz własnej drogi lub sposobu ekspresji,
- chcesz wprowadzić w swoim życiu zmianę, ale się boisz,
- stawiasz pierwsze kroki jako artysta,
- chcesz odnaleźć pasję, która nada życiu sens i nasyci je radością i pięknem,
- tworzysz i chcesz zacząć zarabiać na swojej pasji,

to Odważny Festiwal Kreatywności przeprowadzi Cię przez serię warsztatów, wykładów, spotkań, na których będziesz mógł/mogła bezpiecznie i przy wsparciu specjalistów z dziedziny arteterapii, psychoterapii, artcoachingu, oraz artystów, instruktorów i doradcy zawodowego, poruszać się swobodnie szukając drogi wgłąb siebie by odzyskać kontakt z własną intuicją. Poznasz sposoby jak usunąć przeszkody blokujące kreatywność, jak się odważyć i ruszyć z miejsca. Poznasz praktycznie proces tworzenia i środowisko artystów, oraz jak artystą się stać, nawet tym zawodowym.

Niezależnie czy jesteś amatorem czy profesjonalistą. Tworzysz, tworzyłeś/łaś, lub dopiero zamierzasz tworzyć. Warsztaty zostały dobrane w taki sposób by wspierać Cię na każdym etapie Twojej drogi. Możesz skorzystać z pojedynczych spotkań lub zdecydować się na intensywny maraton z ogromną dawką wiedzy.
Zapisy do 24 października pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc7gmfkNxMAxyoe8QlDIIWg2YC4kqdHdipHQ0PrHECvR4tpw/viewform
Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny. O przyjęciu na warsztaty poinformujemy mailowo.

PROGRAM FESTIWALU:
• 15 listopada, piątek, godz. 18:00-21:00
OTWARCIE FESTIWALU / Wernisaż wystawy „Droga artysty”.

• 16 listopada, sobota, godz. 10:00-13:00 – DELIKATNE KROKI PRZEŁAMUJĄ OPÓR – warsztat inspiracyjno-rozwojowy. Prowadzenie: Sylwia Nikko Biernacka. Celem warsztatów jest rozpoznanie źródła oporu, przyjrzenie się temu, jak przejawia się w życiu, przetransformowanie go z wroga w przyjaciela.
– Warsztat jest dedykowany osobom w procesie przemiany.
– Tym, które utknęły w martwym punkcie i czują się zagubione.
– Tym, które chcą zmiany i nowych jakości w swoim życiu.
– Chcą wejść na ścieżkę twórczego życia lecz boją się.
– Boją się ruszyć do przodu - chociaż podskórnie czują, że nadszedł ich czas.
– Są w impasie związanym z kryzysem życiowym.

Po warsztacie:
– zyskają większą świadomość tego, co dzieje się w ich życiu i dlaczego pojawił się w nim opór,
– nauczą się z czułością dla siebie rozpoznawać źródło oporu, jego objawy i zajmą się nimi w najlepszy dla siebie sposób,
– opracują 4 tygodniowy plan wyjścia z martwego punktu,
– z odwagą sięgną po nowe.

Sylwia Nikko Biernacka – inspiratorka, fotografka, trenerka, tutorka, liderka i innowatorka społeczna

• 17 listopada, niedziela, godz. 10:00 – 14:00 – DROGA DO SIEBIE – projekt, który łączy arteterapię i psychoterapię. Prowadzenie: Iwona Centka i Kasia Czajkowska.
Arteterapia wspiera rozwój poprzez twórczą wolność i ekspresję, inspiruje do działania, wprowadza w świat artystycznych poszukiwań, wyrażania i poznawania siebie, daje poczucie sprawstwa. Psychoterapia natomiast porządkuje, pilnuje bezpiecznej struktury, wspiera układanie tego, co zaprosiliśmy do świadomości, pomaga interpretować, zrozumieć lub inicjuje tradycyjną komunikację terapeutyczną. Każdy człowiek ma w sobie potencjał, który pozwala się rozwijać i stawać coraz lepszą wersją siebie.

Warsztat Droga do siebie zaprasza do zatrzymania się i sprawdzenia czego potrzebujemy, dokąd prowadzi Nas Nasza droga? Jaka forma twórcza sprawia, że budzi się w Nas radosne dziecko i kreatywny wolny dorosły?

Warsztaty dla osób poszukujących równowagi, odskoczni od codzienności, chcących lepiej poznać siebie, przyjrzeć się jak funkcjonują w relacji ze sobą, innymi i światem, pragnących wzmocnić jakość swojego życia poprzez kontakt ze sztuką oraz wgląd terapeutyczny. Poruszone zostaną tematy uniwersalne: stawianie granic, cele, nasze korzenie, zasoby, marzenia, związki i tym podobne. Wykorzystamy techniki malarskie, choreoterapii, dramaterapię, muzykę. Ważnym aspektem zajęć będzie omawianie prac, a co za tym idzie wgląd terapeutyczny.

Iwona Centka - psychoterapeutka, doradca zawodowy, współwłaścicielka Instytutu Rozwoju Osobistego Sens.
Kasia Czajkowska - z wykształcenia pedagog kulturoznawca, w życiu fotografka i arteterapeutka, w nieustającym procesie przemiany.

• 17 listopada, niedziela, 14:30-16:00 – KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAOWODOWYM. Prowadzenie: Iwona Centka.
Konsultacja zawodowa to pierwsze spotkanie z doświadczonym doradcą zawodowym. Bynajmniej nie jest to pełna diagnoza zawodowa, która jest złożona i trwa wiele godzin.
Głównym celem spotkania jest rozpoznanie potencjału danej osoby i wyznaczenie kierunku zawodowego, wsparcie w nakreśleniu planu dalszych działań.

W przyjaznej atmosferze konsultant pomoże rozwiać wątpliwości, przyjrzeć się lękom, które dotyczą rynku pracy i wymarzonej kariery. Dzięki temu podczas konsultacji można się zorientować, czy wiedza i kompetencje danej osoby są wystarczające, czy może jednak warto podnieść kwalifikacje lub wzmocnić i rozwinąć się w wybranym obszarze.
Rozmowa z konsultantem pomoże wskazać potencjalne warunki rozwoju kariery oraz zorientować się, czy dana osoba potrzebuje pogłębionej diagnozy zawodowej z doradcą zawodowym.

• 18 listopada, poniedziałek, godz. 16:30-20:30 – PODSTAWY FOTOGRAFII Z ELEMENTAMI ATTETERAPII. Prowadzenie: Kasia Czajkowska.
Warsztat o charakterze inspirująco – pobudzającego wstępu do przygody, jaką może stać się fotografia czy arteterapia, które można rozumieć na wiele sposobów. Prócz technicznych podstaw fotografii pokazane zostaną jej możliwości jako formy pomocy w odreagowaniu stresu, lepszego samopoznania, dystansu do rzeczywistości, większej akceptacji siebie, wzmocnienia potencjału oraz wyrażania siebie. Zachęta do zabawy i eksperymentowania. Ideą warsztatu jest wolność i radość tworzenia. Bez oceniania, liczy się działanie. Błędy popełniamy po to, by się na nich uczyć, a nawet czasem (przy okazji;)) odkryć coś nowego. Wracamy do dziecięcej ciekawości, budzimy naszą artystyczną kreatywność, siłę sprawstwa i radzenia sobie z problemami w niestandardowy sposób.
Warsztaty są dedykowane osobom, które amatorsko fotografują i chcą poznać podstawy wiedzy o fotografii, a ponadto są ciekawe rozwoju przez sztukę, w szczególności poprzez fotografię.

Spotkanie będzie podzielone na dwa etapy:
1. część teoretyczna (nauka obsługi lustrzanki cyfrowej/ rozszyfrowanie funkcji manualnych)
2. część praktyczna

• 20 listopada, środa, godz. 17:00-20:00 – FRESKI WOKALNE – ABY WYZWOLIĆ SWÓJ PRAWDZIWY GŁOS. Prowadzenie: Agata Brzóska.
Warsztat odbywać się będzie przy muzyce na żywo, którą będziemy tworzyć my i każdy kto będzie chciał się dołączyć. Sprawi to, że jeszcze bardziej będziemy mogli poczuć czym jest dźwięk, głos, wibracja i jak ona wprawić nas może w ruch, wzajemnie na siebie oddziałując. Żeby uruchomić głos skupiamy się na oddechu, ruchu, czuciu własnego ciała. Będzie to spotkanie z dźwiękami, z głosem, z improwizacją na melodiach, piosenkach, tekstach poprzez uprzednią pracę ze świadomym oddechem, ruchem, tańcem. Otwarcie się na każdy dźwięk jest relaksem i byciem tu i teraz. W trakcie spotkania będą narzędzia pomagające uwolnić głos i własną ekspresję. Doskonała przestrzeń do wspólnej twórczości, relaksu, wędrówki w głąb siebie.
Warsztat dla osób niemających doświadczeń z śpiewem, tańcem i ruchem, oaz dla tych które chcą pogłębić swoją świadomość i warsztat pracy. Dla wszystkich śpiewających, nieśpiewających, tańczący i nie tańczących, szukających społeczności twórczej, szukających wglądu, szukających radości i przyjemności, chcących coś zmienić.

Spotkanie w kręgu szczególnie dla tych którzy tęsknią za nieskrępowanym, wolnym śpiewem, pełnym radości, uczuć i ekspresji. Dla tych co tęsknią za byciem razem, w kontakcie, w przyjemności bycia, bez oceny i określania na kategorie, kolory czy poprawne/ niepoprawne.
Agata Brzóska – trenerka rozwoju osobisteo, arteterapeutka, coach, pomysłodawca wydarzeń opartych na improwizacji – Psychofreski.

• 22 listopada, piątek, godz. 17:00-20:00 – WARSZTATY PISANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Prowadzenie: Alina Krzemińska ze szkoły pisania Marii Kuli.
Warsztaty są dla wszystkich, którzy lubią czytać i chcieliby coś napisać. Ale też dla każdego, kto niczego w życiu nie przeczytał ani nie napisał, ale chciałby spróbować. Pisania można się nauczyć tak samo jak gotowania, jeżdżenia na rowerze, tańczenia samby i szydełkowania. Jak każda z umiejętności, pisanie może nam przychodzić z większą lub mniejszą łatwością. Są ludzie, którzy po pierwszej lekcji samby mogliby jechać do Rio i śmigać w piórach i tacy, którzy potrzebują 10 albo 20 lekcji. Ktoś piecze ciasto jak ma 10 lat, a ktoś jak ma 30 i potrzebuje hiper dokładnego przepisu. Ale każdy, absolutnie każdy może nauczyć się piec ciasto i tańczyć sambę. I pisać.
Alina Krzemińska – jest trenerką pisania i pisarką a także terapeutką i counsellerką Gestalt. Uczy pisać. Fascynuje ją, gdy na jej warsztatach ludzie odkrywają ukryte głęboko w sobie historie, które tylko czekają, by je uwolnić.

_________________________________________________________________________

• 23-28 listopada – KURS ZAWÓD ARTYSTKA. Prowadzenie: Anna Szapert, Paulina Czapska.
Malujesz, fotografujesz, filmujesz, projektujesz, piszesz, tańczysz? Działasz w polu sztuki? Zajmujesz się animacją kultury? Tworzysz?

Zarabiasz na swojej twórczości, albo chciałabyś zacząć?
Chcesz coś zmienić w swojej pracy? Coś Cię blokuje? Masz wrażenie, że dobre pomysły zbyt długo pozostają tylko pomysłami?
Kurs „ZAWÓD: ARTYSTKA – ćwiczenia z pracą” zaprojektowany dla artystów wchodzących na rynek pracy, oraz takich, którzy planują wprowadzić w swoim życiu zawodowym zmianę.
Kurs ma formułę pracy w grupie. Zawiera elementy przekazywania wiedzy, wymiany doświadczeń i dyskusji, pracy kreatywnej w małych zespołach oraz pracy indywidualnej w trakcie zajęć. Rama kursu została stworzona w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach i narzędzia art coachingowe.

PROGRAM ARTYSTKA W PRACY to cykl 6 sześciogodzinnych spotkań grupowych:

- 23 listopada, godz. 9:00-15:00 – ARTYSTKA W PRACY – co dla Ciebie znaczy „zawód artystka”? Jak aktualnie definiujesz to pojęcie? Wątek płci nie jest obojętny w świecie sztuki. Razem zastanowimy się nad określeniem "sztuka kobieca" w kontekście stosunkowo krótkiej historii kobiet na akademiach artystycznych oraz niewielkiej reprezentacji sztuki tworzonej przez kobiety. Przedstawimy dane, które pokazują, że na co dzień kobiety doświadczają dyskryminacji płciowej zarówno na uczelni, jak i na rynku sztuki. Przyjrzymy się trudnościom, z jakimi wiąże się zawód artystki, a także z nowej perspektywy spojrzymy na dotychczasowe doświadczenia uczestniczek w tym zakresie. Zastanowimy się nad tym jak indywidualne trudności, których doświadczają artystki są związane z szerszym społecznym kontekstem ich funkcjonowania. Poszukamy inspiracji w różnych herstoriach artystek mniej i bardziej uznawanych.

- 24 listopada, godz. 9:00-15:00 – TWÓRCZE DNA. Czy i w jaki sposób wyznaczasz sobie cele związane z pracą twórczą? A może sama myśl o tym już Cię paraliżuje? Uważasz, że kreatywność to spontaniczny proces, w którym wyznaczanie celów nie ma sensu? Po czym poznajesz, że idzie Ci dobrze? Czy potrafisz rozróżnić cel swojej pracy od jej efektu? Do czego to rozróżnienie może być przydatne? Jakie są Twoje zasoby twórcze? Jak o nich myślisz? W jaki sposób z nich korzystasz? Jak je cenisz? W jaki sposób przechowujesz i odnawiasz? Co pomaga Ci je odblokować?
Podczas tego spotkania dowiesz się dlaczego nawyk wyznaczania celów pomaga dobrze organizować pracę twórczą. Poznasz także kryteria pozwalające właściwie formułować cele, co ułatwia mierzenie postępów i eliminuje potencjalną frustrację, a nawet lęk, który czasem towarzyszy praktyce wytyczania celów. Będziesz miała okazję dowiedzieć się czym różni się cel od efektu i dlaczego to istotne, żeby uwzględniać w planowaniu działań obie te kategorie. Nauczysz się prostej techniki mierzenia postępów przy użyciu skali. Podczas tego spotkania przedstawimy także różne teorie i sposoby rozumienia zasobów twórczych. Refleksja dotycząca zasobów, może pomóc w uruchomieniu nowych możliwości, motywować do działania i wzmacniać poczucie własnej skuteczności.

- 25 listopada, godz. 15:00-21:00 – NAWYKI TWÓRCZEGO UMYSŁU. Czy myślałaś kiedyś o uczeniu się i osadzaniu w roli artystki jako o rozwijaniu nawyków? Zwracasz uwagę na swoje twórcze rytuały, które pomagają Ci w pracy? Umiesz dostrzec przyzwyczajenia, automatyczne zachowania, które utrudniają Ci realizację działań? Nawyki ma każda z nas. Jedne pomagają, a inne przeszkadzają w codziennej pracy. Ich siła polega między innymi na tym, że są nieuświadomione. Zachęcamy więc, żebyś je rozpoznała.
Podczas tego warsztatu poznasz ramy teoretyczne pomagające zrozumieć czym są i jak działają nawyki. Dowiesz się w jaki sposób możesz z nimi eksperymentować i jak obserwacja, modyfikacja lub wprowadzenie nowych nawyków może wspierać Cię w rozwoju zawodowym. Rozdział ten prezentuje i zbiera w sposób uporządkowany podstawowe wskazówki opracowane przez badaczy zagadnienia. Wskazówki, które przeprowadzą Cię przez proces diagnozowania i kształtowania nawyków w obszarze Twojej pracy twórczej. Poznasz pojęcia związane z teorią formowania i działania nawyków takie jak: pętla nawyku, rutyna, zwyczaj, wskazówka, wyzwalacz, nagroda, koło nawyków twórczego umysłu.

- 26 listopada, godz. 15:00-21:00 – KRYTYK WEWNĘTRZNY. Czy mimo wyznaczonych celów, określonych zasobów i wypracowanych nawyków twórczych czasem masz wrażenie, że nie jesteś w stanie podjąć, kontynuować lub zakończyć swojej pracy? Czy bywa tak, że paraliżuje Cię lęk, nachodzi zwątpienie, stwierdzasz, że praca twórcza nie jest dla Ciebie? Czy wstydzisz się dzielić swoją pracą? Masz trudność w mówieniu o sobie dobrze? Uważasz, że opowiadanie o swojej pracy z uznaniem, docenianie siebie i dostrzeganie własnych sukcesów właściwie nie przystoi czy jest domeną zadufanych w sobie chwalipięt? Czy odczuwasz silną potrzebę wielokrotnego poprawiania tego, co zrobisz?
Podczas tego spotkania w oparciu o teorię dialogowego Ja Huberta Hermansa będziesz miała szansę dowiedzieć się więcej o tym, co to znaczy, że każda z nas „słyszy głosy".

Porozmawiamy także o tym, skąd może pochodzić głos Wewnętrznej Krytykantki oraz jakie jego typy opracował na podstawie badań psycholog i terapeuta Jay Earley. Będziesz mogła dowiedzieć się więcej o tym, jak sama doświadczasz swojej wewnętrznej krytyki. Poznasz pomysły na twórcze wykorzystanie krytycznej perspektywy z użyciem myślenia lateralnego.

- 27 listopada, godz. 15:00-21:00 – SZTUKA I PIENIĄDZE. Pieniądze i sztuka to dwa kompletne przeciwieństwa - wydaje się, że taka jest pierwsza, najczęściej spotykana reakcja na zestawienie tych dwóch słów obok siebie.
Jak poruszasz się w świecie finansów? Ile energii i czasu poświęcasz na martwienie się o stan swojego portfela? Co z tego wynika? Czym dla Ciebie są pieniądze? Co czujesz, kiedy o nich myślisz? Czy tworzenie traktujesz jak działalność zarobkową? Co myślisz na temat swoich dochodów w kontekście uprawiania sztuki? Jak gospodarujesz swoimi środkami finansowymi? Jakich zmian w sferze finansowej potrzebujesz?
Podczas tego spotkania zastanowisz się nas swoją osobistą historią relacji z pieniędzmi, stworzysz listę kryteriów wspomagającą wycenę twojej twórczości i poćwiczysz negocjacje finansowe.

- 28 listopada, godz. 15:00-21:00 – PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO. Może myślisz, że skoro nie jesteś szefową wielkiego przedsiębiorstwa, nie masz na głowie rady nadzorczej i akcjonariuszy – to planowanie tego, co będziesz robiła za dwa lata nie ma większego sensu? Stawiasz pierwsze kroki w świecie sztuki? Działasz intuicyjnie? Improwizujesz? Uważasz, że tabelki raczej zabijają, niż wzmacniają kreatywność? Planowanie kojarzy Ci się ze stratą czasu?

Jesteśmy innego zdania. Myślenie długofalowe, planowanie strategiczne, tworzenie śmiałych wizji nie jest domeną wyłącznie przedsiębiorców. Projektowanie przyszłości może przynieść korzyści. Osoby planujące swoją przyszłość osiągają lepsze wyniki w pracy, bardziej dbają o swoje zdrowie, a co najistotniejsze są w stanie lepiej przewidzieć i przygotować się na przeszkody na drodze do wybranego celu. Częściej osiągają to, na czym im zależy. Z tego właśnie powodu zachęcamy Cię zarówno do snucia śmiałych wyobrażeń, jak i do rozważnego namysłu nad kolejnymi, małymi krokami.
Tak ukierunkowane myślenie o rozwoju zawodowym może wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji, regulować poziom niepewności związanej z pracą, koncentrować Twoją uwagę na oszczędnym gospodarowaniu tym, co już masz; a nawet wspierać w bardziej realistycznym planowaniu konkretnych zadań. Planowanie może być twórczym procesem.

_________________________________________________________________________

• 30 listopada, sobota, godz. 10:00-13:00 – PSYCHOFRESKI – zaproszenie do spontanicznego tworzenia na żywo. Prowadzenie: Agata Brzoska.
Wydarzenie pełne twórczej, swobodnej twórczości zapraszające chętnych do wspólnej improwizacji wizualnej. Podczas, którego będziemy wspólnie tworzyć albo spokojnie obserwować. Każdy będzie miał szansę się spontanicznie przyłączyć. Dla każdego, bez względu na umiejętności, środowisko. Artystów, amatorów, zawodowców, malujących, fotografów, pisarzy, zaciekawionych i poszukujących. Łączyć ma chęć swobodnego tworzenia.
Celem jest pokonywanie granic, skomunikowanie się, jednoczenie środowiska artystów i nie-artystów, zasmakowanie klimatu, po prostu bycie...
Prowadzące pomagają spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw. Uczą krytycznego i samodzielnego myślenia. Towarzyszą w procesie budowania świadomości, samodzielności, sprawczości oraz odpowiedzialności osobistej i społecznej. Pokazują, że praca z emocjami i przekonaniami na temat świata i siebie jest równie istotna, jak poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności w innych obszarach życia. Wierzą po prostu, że zmianę świata warto zacząć od siebie.

Prowadzące pomagają spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw. Uczą krytycznego i samodzielnego myślenia. Towarzyszą w procesie budowania świadomości, samodzielności, sprawczości oraz odpowiedzialności osobistej i społecznej. Pokazują, że praca z emocjami i przekonaniami na temat świata i siebie jest równie istotna, jak poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności w innych obszarach życia. Wierzą po prostu, że zmianę świata warto zacząć od siebie.
♥ Paulina Czapska – Zawodowo zajmuje się rozmawianiem o rozwiązaniach. Stwarza przestrzeń do ćwiczenia się w nowych sposobach myślenia i działania. Pracuje jako terapeutka, coach i trenerka.
♥ Anna Szapert – Pracuje jako terapeutka, coach, trenerka i wykładowczyni akademicka. Współtworzy kolektyw edukacyjny Future Simple oraz program "Zawód Artystka -ćwiczenia z pracą". Jestem doktorantką na Uniwersytecie SWPS.

Warsztaty odbywać się będą w budynku ARTzony
Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.
Os. Górali 4, 31-959 Kraków.

Projekt realizowany jest przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach wydarzenia „Sztuka do rzeczy - Design w Krakowie
oraz
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji kultury.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/466350460576461/


Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, m.kozlowska@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN


 
https://www.facebook.com/events/466350460576461/
Miejsce:
ARTzona Ośrodka Kultury Norwida, os. Górali 4, Kraków.
 
Godz.

 
 
   

 
 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury