POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
KRONIKA
Koncert "Magia Marzeń V – edycja krakowska jubileuszowa"
« start     22/08/2016

22-09-2016

Klub Odeon
Kraków, Rynek Główny 28

godz. 19:00


Już po raz piąty - Ambasador Fundacji Mam Marzenie Małgorzata Kożuchowska oraz wolontariusze serdecznie zapraszają wszystkich na koncert charytatywny "Magia Marzeń V – edycja krakowska jubileuszowa", który odbędzie się 22 września 2016 roku o godzinie 19 w klubie Odeon przy ul. Rynek Główny 28 w Krakowie.

Koncert jest kontynuacją imprezy, która odbyła się już czterokrotnie w Krakowie - a który swoją historią zahacza o niezwykłą historię wolontariuszy z warszawskiego oddziału Fundacji, którzy w 2010 roku po raz pierwszy zorganizowali "Magię Marzeń" . Była ona realizacją pragnienia jednego z naszych podopiecznych – Mateusza. Chłopiec, zakochany w muzyce, chciał związać z nią swoją przyszłość i marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miała być własna piosenka, nagrana przez Mateusza. Jedna z Marzycielek - Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór "Wspomnienia". Niestety Mateusz przegrał z chorobą, a kilka miesięcy później odeszła również Natalka. Pomimo tego wolontariusze Fundacji postanowili zrealizować marzenie Mateusza, nagrywając jego piosenkę i organizując koncert. W Warszawie koncert ten odbył się trzy razy – a w kwietniu 2012 roku magia ta została przeniesiona do Krakowa.

Właśnie utworem - "Wspomnienia" 22 września o godzinie 19 rozpocznie się krakowska Magia Marzeń V. Utwór ten specjalnie na tą okazję przygotuje Chór Rozrywkowy Jaszczury. Następnie publiczności zostanie przedstawiona misja Fundacji Mam Marzenie oraz podsumowanie działalności oddziału krakowskiego w 2015 roku. Na scenie zapewniamy moc atrakcji i wspaniałych gości, będą z nami zaproszeni sponsorzy jak i nasi Marzyciele. Ta część wieczoru zakończona zostanie licytacją dwóch cennych przedmiotów.

Po takim wstępie zapraszamy Państwa na drugą cześć wieczoru. Na początku przed widownią wystąpi iluzjonista Paweł Wołodko. Po pokazie przeniesiemy Państwa w świat magii recitalem piosenek Marka Grechuty. Specjalnie na tą okazję jego największe przeboje zaśpiewają: Kasia Sochacka, Nick Sinckler oraz Gracjan Kalandyk. Na koniec zapraszamy Państwa na koncert Grzegorza Hyżego.
 


Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 30 zł, bilety będą dostępne już od 15 sierpnia w siedzibie Fundacji Mam Marzenie przy ul. Św. Krzyża 7 w Krakowie.

Można je nabyć od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 14. Istnieje także możliwość elektronicznej rezerwacji pod adresem: marcin.czerwinski@mammarzenie.org.
Cegiełki w dniu koncertu dostępne również przy wejściu. Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

Szczegóły na facebook’u wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/220668698334387/

Koncert Magia Marzeń – to niezwykłe wydarzenie, podczas którego można wspaniale spędzić wieczór, posłuchać świetnej muzyki, a przy okazji spełnić czyjeś marzenie! Dotychczasowe koncerty odbyły się na rzecz Kubusia, który chciał mieć własny plac zabaw, Wojtka i Wiktorii oraz Zuzi, która marzyła o wystroju pokoju.


Wspólnie możemy sprawić, że niedługo powstanie fantastyczna relacja - ze spełnienia marzenia kolejnego z naszych podopiecznych. Pokażmy im, że to właśnie w marzeniach tkwi cała siła życia!

Miejsce:
klub Odeon
Kraków, Rynek Główny 28
 
Godz.
19:00
Prosimy o przybycie na 18:30


PATRONAT:
 
 
ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

36. Kongres i Targi LNE - branża beauty w wersji PRO


Krakowski Festiwal na Falach – festiwal żywej historii Wisły Rzeka Pasji


35. Kongres i Targi LNE


Poznaj szczegóły programu 35. Kongresu i Targów LNE!


Upiór w Operetce - widowisko multimedialne


Karol - musical historyczny


HAPPY WEEK - 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE


34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE


Koncert "Magia Marzeń V – edycja krakowska jubileuszowa"


Filharmonia Futura. Flashmob na Rondzie mogilskim.


Piknik Krowoderski – Krakowiacy i Górale


XIX Krakowskie Spotkania z Muzyką Cerkiewną


Puchar Świata w Rock'n'Rollu Akrobatycznym


Targi Dom Inteligentny


33. KONGRES LNE - kultowa impreza w branży beauty!
 Copyright © 2002-2013


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją