POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Rekordowa suma zebrana na WOŚP w Serenadzie
« start     20/01/2020
28. Finał WOŚP w Serenadzie dostarczył emocji nie do opisania! Licytacje wspaniałych prezentów, wszechogarniający ogrom czerwonych serc, gorące pokazy taneczne oraz wyjątkowy koncert zespołu 4Dreamers. Na odwiedzających Serenadę, czekało mnóstwo atrakcji, wszystko w jednym celu, aby zebrać jak największą kwotę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się pobić zeszłoroczny rekord i tym razem na konto fundacji powędrowało aż 75 656,48 zł.
Podczas sobotniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Serenadzie, odwiedzający wrzucili do puszek i zlicytowali przedmioty na oszałamiającą kwotę 75 656,48 zł. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem takich dziedzin medycyny jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.
– To 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i trzeci raz w Serenadzie. Złapaliśmy wiatr w żagle, dużo się dzieje – licytacje, koncerty, występy. Bardzo hojnie ludzie wspierają akcję, za co serdecznie dziękujemy! – mówiła Joanna Schab ze sztabu WOŚP przy Gazecie Krakowskiej w Serenadzie.
Prowadzącym finał WOŚP w Serenadzie był Marek Rusinek – dziennikarz znany ze swojego pozytywnego i pełnego energii podejścia. To on prowadził licytacje, w które tak chętnie angażowali się klienci Centrum. Na odwiedzających czekały również rozmaite atrakcje. Jedną z nich były pokazy taneczne i nauka tańca z tancerzami z FunkyFree – Dance Studio oraz pokazy przygotowane przez tancerzy ze szkoły tańca latynoamerykańskiego. Wszyscy chętni mogli nauczyć się zasad pierwszej pomocy medycznej oraz poznać zasady ruchu drogowego. Ciekawą atrakcją okazało się również wiązanie węzłów z pomocą Navigare Yacht Club.
Tłumy na koncercie popowego zespołu 4Dreamers, wypełniły Plac Spotkań w Serenadzie po brzegi. Chłopaki rozgrzali publiczność i rozpalili gorące serca fanów. Podczas swojego prawdziwie energetycznego występu, zaprezentowali piosenki o miłości i przyjaźni. Z resztą ta druga, w połączeniu z pasją do muzyki, połączyła ich podczas programu „The Voice Kids”. Po koncercie, nastoletnie gwiazdy rozdawały autografy oraz chętnie robiły sobie zdjęcia z fanami. Oczywiście po wrzuceniu datku na rzecz WOŚP.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.
Centrum Serenada
Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
  

 
miejsce wydarzenia:
Centrum Serenada
Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
 

https://centrumserenada.pl/

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

AKTYWIZACJA TURYSTYCZNA W REJONIE BESKIDU MAKOWSKIEGO


Brązowe medale reprezentacji w speed-ballu.


"Przemijanie" w Teatrze Stygmator z cyklu POEZJA NA KAZIMIERZU


Wielkie zwycięstwo zawodników Sportowni.


Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krakowa


Nowe Czyżyny wspierają młodych kajakarzy


Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krakowa!


Placówka z Krakowa wśród zwycięzców konkursu “Gotowi na wiosnę”


Dobre praktyki krakowskiego producenta słodyczy Wawel SA kolejny rok z rzędu wyróżnione w Raporcie FOB


W Krakowie powstał rewelacyjny kryty skatepark! Kraków Street Park.


Posłuchaj nagrań projektu „Pocieszycielka strapionych”


Podsumowanie I edycji programu „Dobro od Dziecka” Fundacji „Wawel z Rodziną”

 Copyright © 2002-2022


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją