POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Wielkie święto branży beauty – 40. Kongres i Targi LNE już za nami!
« start     27/11/2019
Wielkie święto branży beauty – 40. Kongres i Targi LNE już za nami!

Jubileuszowa, 40. edycja Kongresu i Targów LNE już za nami. Ta wyjątkowa edycja najważniejszego wydarzenia dla profesjonalistów z branży beautybyła pełna wiedzy na najwyższym, światowym poziomie, pozytywnych emocji i inspirujących spotkań.

Najwyższą jakość i wartość wydarzenia potwierdza rekordowa frekwencja – podczas kongresowego weekendu Expo Kraków odwiedziło ponad 11000 profesjonalistów, a 8500 osób wzięło udział w sesjach edukacyjnych! Fakt, że tak duża grupa specjalistów stawia na ekspercką wiedzę i rozwój, skuteczne rozwiązania i nowe kontakty biznesowe to świetna wiadomość dla całej branży.
Jeśli dodamy do tego 220 wystawców, prezentujących ponad 600 najlepszych polskich i światowych marek kosmetycznych, to staje się jasne dlaczego Kongresy i Targi LNE noszą miano wydarzeń kultowych!

W kongresowy weekend odbyło się aż 10 sesji edukacyjnych: sesja główna (advancedbeauty, trend reports, praktyka własna), medicalbeauty, biznes i rozwój osobisty, trychologia estetyczna, edu: pierwsze kroki w biznesie beauty, podologia, stylizacja: make-up, nails&lashes, makijaż permanentny oraz kosmetologia w praktyce: pokazy firmowe.Nie zabrakło tez cieszących się sporym zainteresowaniem warsztatów Masterclasso tematyce biznesowej, medicalbeauty i makijażu.
LNE docenia specjalistów, którzy działają na rzecz rozwoju branży, dlatego po raz kolejny przyznaliśmy specjalne wyróżnienia - IKONY LNE. Podczas jubileuszowego Kongresu tytuł „BeautyIndustry Icon” otrzymali Ewa Loga-Skarczewska i Marek Hajduczenia, a wyróżnienie „MedicalBeautyAward” wręczyliśmy Ewie Wasiak.

Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsora Kongresu – firmy Bielenda Professional, Sponsora strefy nails: Allepaznokcie oraz do naszych Partnerów: Dermatic.pl i Simildiet.
Gratulujemy także laureatom Innowacji LNE – 21 firmom, których produkty będą w nadchodzącym sezonie wyznaczały nowe kierunki rozwoju branży beauty – zwycięzców poznasz tu:https://kongres.lne.pl/artykul/poznaj-zwyciezcow--edycji-konkursu-innowacja-lne.

Po intensywnym i udanym 40. Kongresie i Targach LNE z nowa energią zaczynamy prace nad kolejną edycją wydarzenia i zapewniamy, że z pewnością uda się nam Was pozytywnie zaskoczyć! Tym bardziej, że rok 2020 będzie dla nas wyjątkowy – polska edycja LNE będzie obchodziła swoje 25. urodziny!
Już terazzapraszamy Was na wiosenny 41. Kongres i Targi LNE, który odbędzie się w dniach 28-29 marca 2020. Zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 40. Kongresu i Targów LNE:
https://kongres.lne.pl/artykul/fotorelacja-40-kongres-targi-lne
www.lne.pl
   
miejsce wydarzenia:
Expo Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
 

https://kongres.lne.pl/artykul/fotorelacja-40-kongres-targi-lne

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

o Wołyniu dawnym i obecnym


Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem


Cykl e-epidemia POEZJI 2020


Electrolux pomaga polskim szpitalom


Wawel po raz kolejny wyróżniony w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu


Krakowskie dobre praktyki Wawel po raz kolejny wyróżnione
w Raporcie Forum Odpowiedzialnego BiznesuZagrajmy w planszówkę!


Słodycze od Wawelu dla ośrodka kwarantanny w Krakowie


Centrum handlowe Nowe Czyżyny wspiera krakowskich pacjentów i lekarzy


Słodycze od Wawelu dla krakowskich szpitali


Rekordowa suma zebrana na WOŚP w SerenadzieSpeed-ball dla młodzieży

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją