POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Monika Mrozowska zdradziła sekrety zdrowej kuchni – podsumowanie spotkania w Serenadzie
« start     31/05/2019
Czy istnieje przepis na zdrową kuchnię? Na to wygląda! Monika Mrozowska zdradziła tajniki ekologicznego gotowania uczestniczkom warsztatów MAM MOC w Serenadzie. Aktorka podzieliła się swoimi sposobami na zbilansowanie codzienne diety i urozmaicenie posiłków dla całej rodziny. Nie brakowało energii, uśmiechu i wielu, nie tylko kuchennych inspiracji!
Warsztaty „Zdrowa kuchnia dla mam” odbyły się w ostatni poniedziałek w Serenadzie i wzięło w nich udział niemal sto kobiet! Uczestniczki podzielone na trzy grupy, miały okazję poznać tajniki kuchni Moniki Mrozowskiej – aktorki i pasjonatki kulinarnej.

– Monika przeprowadziła cudowne spotkanie na temat zdrowego jedzenia. Jestem zachwycona jej energią i pozytywnym nastawieniem – komentuje Kasia, uczestniczka warsztatów i dodaje – wynoszę z niego nie tylko ciekawe pomysły na posiłki dla mojej rodziny, ale również dużo radości.

Jak gotować, aby było smacznie, prosto i przede wszystkim zdrowo? Na te pytania odpowiedziała Monika Mrozowska, która rozbudziła w uczestniczkach warsztatów pasję i uruchomiła pokłady ich pozytywnej energii. Wspólne przygotowywanie zdrowych przekąsek przyniosło wszystkim wiele radości i zainspirowało do wcielenia przepisów w życie. Podczas każdej z grup warsztatowych, uczestniczki miały okazję wygrać najnowszą książkę Moniki Mrozowskiej. Autorka zaprezentowała swoje przepisy, a część z nich wykonała z pomocą słuchaczek.

– Podczas spotkania dało się odczuć szczerą, kobiecą solidarność, wspólnie przygotowywałyśmy jedzenie, dzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami. Poza tym, wychodzę z dużą dawką wiedzy o tym jak jeść zdrowo i czym zastępować produkty, których używałam do tej pory – podsumowuje warsztaty Ania.

„Zdrowa kuchnia dla mam” było czwartym i tym samym ostatnim majowym spotkaniem dla mam w Serenadzie. Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

___________________________
Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.
Centrum Serenada
  

 
miejsce wydarzenia:
Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

 

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

Akademia Speed-ball w Gminie Raciechowice


III Mikołajkowe Zawody w Speed-ballu


Słodki Wawel Truck w Mikołajki podbił serca mieszkańców Krakowa!


Wielkie święto branży beauty – 40. Kongres i Targi LNE już za nami!


Czwarta, rekordowa edycja Open Eyes Economy Summit w Krakowie


Dzień pełen emocji za nami – Turniej Siatkówki HPlay Volleyball w Wieliczce i wizyta Wawel Truck


Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krakowa!


Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krakowa!


Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krakowa!


Uczniowie krakowskich szkół podstawowych gotowi na bezpieczne wakacje!


Chcą zarabiać więcej? Raport z ankiety Student Pracuje w Krakowie


Światowy Rekord Guinnessa w jednoczesnym otwieraniu słodyczy – marka Wawel ustanawia nowy wynik

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją