POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Monika Mrozowska zdradziła sekrety zdrowej kuchni – podsumowanie spotkania w Serenadzie
« start     31/05/2019
Czy istnieje przepis na zdrową kuchnię? Na to wygląda! Monika Mrozowska zdradziła tajniki ekologicznego gotowania uczestniczkom warsztatów MAM MOC w Serenadzie. Aktorka podzieliła się swoimi sposobami na zbilansowanie codzienne diety i urozmaicenie posiłków dla całej rodziny. Nie brakowało energii, uśmiechu i wielu, nie tylko kuchennych inspiracji!
Warsztaty „Zdrowa kuchnia dla mam” odbyły się w ostatni poniedziałek w Serenadzie i wzięło w nich udział niemal sto kobiet! Uczestniczki podzielone na trzy grupy, miały okazję poznać tajniki kuchni Moniki Mrozowskiej – aktorki i pasjonatki kulinarnej.

– Monika przeprowadziła cudowne spotkanie na temat zdrowego jedzenia. Jestem zachwycona jej energią i pozytywnym nastawieniem – komentuje Kasia, uczestniczka warsztatów i dodaje – wynoszę z niego nie tylko ciekawe pomysły na posiłki dla mojej rodziny, ale również dużo radości.

Jak gotować, aby było smacznie, prosto i przede wszystkim zdrowo? Na te pytania odpowiedziała Monika Mrozowska, która rozbudziła w uczestniczkach warsztatów pasję i uruchomiła pokłady ich pozytywnej energii. Wspólne przygotowywanie zdrowych przekąsek przyniosło wszystkim wiele radości i zainspirowało do wcielenia przepisów w życie. Podczas każdej z grup warsztatowych, uczestniczki miały okazję wygrać najnowszą książkę Moniki Mrozowskiej. Autorka zaprezentowała swoje przepisy, a część z nich wykonała z pomocą słuchaczek.

– Podczas spotkania dało się odczuć szczerą, kobiecą solidarność, wspólnie przygotowywałyśmy jedzenie, dzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami. Poza tym, wychodzę z dużą dawką wiedzy o tym jak jeść zdrowo i czym zastępować produkty, których używałam do tej pory – podsumowuje warsztaty Ania.

„Zdrowa kuchnia dla mam” było czwartym i tym samym ostatnim majowym spotkaniem dla mam w Serenadzie. Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

___________________________
Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.
Centrum Serenada
  

 
miejsce wydarzenia:
Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

 

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

W Krakowie powstał rewelacyjny kryty skatepark! Kraków Street Park.


Posłuchaj nagrań projektu „Pocieszycielka strapionych”


Podsumowanie I edycji programu „Dobro od Dziecka” Fundacji „Wawel z Rodziną”


Podsumowanie I edycji programu „Dobro od Dziecka” Fundacji „Wawel z Rodziną”


o Wołyniu dawnym i obecnym


Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem


Cykl e-epidemia POEZJI 2020


Electrolux pomaga polskim szpitalom


Wawel po raz kolejny wyróżniony w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu


Krakowskie dobre praktyki Wawel po raz kolejny wyróżnione
w Raporcie Forum Odpowiedzialnego BiznesuZagrajmy w planszówkę!


Słodycze od Wawelu dla ośrodka kwarantanny w Krakowie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją