POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Finał Fabryki Pisanek w Serenadzie już za nami!
« start     16/04/2019
Fabryka niesamowitych pisanek
To już druga edycja konkursu organizowanego dla podtrzymania wielkanocnych tradycji. Centrum Serenada zachęca tym działaniem nauczycieli do aktywizowania i pobudzania kreatywności podopiecznych, a dzieci do rywalizacji i wspólnej zabawy. Konkurs to nietypowe wydarzenie, które w tym roku przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem szkół, rodziców, dzieci, a także gości odwiedzających Serenadę. Poziom tegorocznego konkursu był niezwykle wysoki – w specjalnie wyznaczonej strefie w Serenadzie stanęło 20 gigantycznych pisanek, które zachwycały: oryginalnością pomysłu, dokładnością wykonania oraz niesamowicie barwną paletą kolorów. Wśród prac konkursowych znalazły się zarówno tradycyjne interpretacje pisanek, zawierające charakterystyczne dla Świąt Wielkiej Nocy symbole, jak i te przedstawiające motywy kojarzące się z nadchodzącą wraz z Wielkanocą wiosną czy bohaterów dziecięcych książek i bajek. Wszystkie pisanki zostały wykonane z dużym smakiem i niesamowitą dbałością o szczegóły.

Cenne nagrody dla najlepszych
Finał drugiej edycji konkursu Fabryka Pisanek był niezwykle emocjonujący. W konkursie wzięło udział ponad 100 szkół, dlatego wybranie 20 finalistów nie było łatwym zadaniem. Organizatorzy w tym roku przyznali aż siedem nagród dla najpiękniejszych prac! Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Krakowie, zdobywając wyposażenie pracowni komputerowej – 15 nowoczesnych notebooków oraz multimedialne tablety. Drugie miejsce zostało przyznane Szkole Podstawowej nr 101 z Krakowa, która otrzymała tablicę interaktywną, oraz czytniki ebooków, natomiast trzecia nagroda w postaci zestawu książek do biblioteki i głośników bluetooth przypadła Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie. Oprócz trzech pierwszych miejsc, nagrody w konkursie zostały również przyznane Szkole Podstawowej 82 z Krakowa – Nagroda Kapituły, Szkole Podstawowej z Opatowca – Nagroda Internautów oraz dwa wyróżnienia dla Szkoły Podstawowej z Nowej Wsi Szlacheckiej oraz Szkoły Podstawowej nr 128 z Krakowa.

Drużyny nie kryły swojej radości i już zapowiadają chęć ponownej rywalizacji w przyszłym roku. Pisanki można podziwiać w Centrum Serenada aż do końca kwietnia.


Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.
Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
  

 
miejsce wydarzenia:
Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
 

https://www.centrumserenada.pl

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

W Krakowie powstał rewelacyjny kryty skatepark! Kraków Street Park.


Posłuchaj nagrań projektu „Pocieszycielka strapionych”


Podsumowanie I edycji programu „Dobro od Dziecka” Fundacji „Wawel z Rodziną”


Podsumowanie I edycji programu „Dobro od Dziecka” Fundacji „Wawel z Rodziną”


o Wołyniu dawnym i obecnym


Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem


Cykl e-epidemia POEZJI 2020


Electrolux pomaga polskim szpitalom


Wawel po raz kolejny wyróżniony w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu


Krakowskie dobre praktyki Wawel po raz kolejny wyróżnione
w Raporcie Forum Odpowiedzialnego BiznesuZagrajmy w planszówkę!


Słodycze od Wawelu dla ośrodka kwarantanny w Krakowie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją