POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Młyn...
« start     15/07/2011
Młyn…
Drewniane podłogi, ceglane ściany, przytulne światło, zapach kawy… Przedszkole i basen… Wystawa fotografii, kameralny koncert, kiedy indziej projekcja niszowego kina… A nade wszystko w pełni profesjonalna siłownia i sale fitness! Jednym słowem: Fitness Młyn – Garden Spa! Nowe i absolutnie niestandardowe miejsce na mapie Krakowa, by odszukać swój własny sposób na relaks. Bo czegoś takiego w naszym mieście jeszcze nie było!
Dla wielu osób klub fitness to mało przyjazna przestrzeń wypełniona dyskotekową muzyką, zapachem potu i umięśnionymi osobnikami w obcisłych strojach eksponujących tężyznę fizyczną. Młyn jest zaprzeczeniem wszystkich tych stereotypów żyjących w naszych głowach! Właściciele Klubu chcieli swoich Klientów zarazić pasją do aktywnego spędzania wolnego czasu, a jednocześnie stworzyć miejsce pełne dobrych emocji, w którym można odpoczywać na wiele sposobów.
- Młyn nie jest po prostu fitness klubem, chcieliśmy stworzyć przyjazne miejsce, do którego przychodzi się poćwiczyć, ale w którym można też spotkać się z przyjaciółmi przy dobrej kawie. – mówi Anna Czyżyk, właścicielka Klubu. – Zależy nam na tym, aby nasi Klienci dobrze się tu czuli, nie byli skrępowani, dlatego każdy Klient może liczyć na opracowanie specjalnego programu treningowego dostosowanego do jego możliwości, a także rezultatów, które chce osiągnąć.
Szeroka oferta Klubu to jeden z wielu jego atutów. Na powierzchni ponad 2 000 m2 znajduje się wszystko, czego trzeba żeby zadbać o ciało, a przede wszystkim, aby poprawić samopoczucie i znaleźć swoją własną definicję relaksu. Klub proponuje m.in.: zajęcia fitness (również dla kobiet w ciąży), zajęcia taneczne, aqua aerobik, zajęcia w basenie dla dzieci, indoor cykling (rowery), indoor walking (bieżnie), treningi personalne, specjalny program treningowy dla osób niepełnosprawnych, zajęcia dla seniorów, nordic walking w terenie, sauny, masaże, kosmetykę, porady dietetyczne…
Ale Klub to także M Cafe Lunch Bar – czyli zdrowa odpowiedź na apetyt po wysiłku fizycznym, strefa wypoczynkowa z wygodnymi sofami i bezprzewodowym Internetem, a także Młynek - miejsce, w którym pod opieką fachowców dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas (taniec, sztuki walki, gry i zabawy, mini siłownia, mini małpi gaj) albo po prostu poleniuchować w czasie, gdy rodzice skupią się przez chwilę na rekreacji.
- Ponadto - dodaje Małgorzata Matulska, właścicielka Klubu. – Fitness Młyn – Garden Spa w założeniu ma być miejscem, w którym odpoczynek i dobre samopoczucie stanowi element nadrzędny, dlatego też Klub będzie organizował cykliczne akcje pod hasłem „Kultura nie tylko fizyczna”: kameralne koncerty muzyczne, wystawy fotograficzne, wystawy sztuki współczesnej, projekcje kina offowego, wieczory z książką...
Fitness Młyn jest miejscem wyjątkowym z jeszcze jednego powodu – wnętrza Klubu zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale i zachwycają przede wszystkim tym, że w absolutnie naturalny i bezpretensjonalny sposób stają się przepiękną oprawą dla podstawowej - sportowej funkcji tego miejsca, ale jednocześnie nadają mu bardzo wysmakowany i oryginalny charakter.


Otwarcie Klubu już w najbliższą sobotę 16 lipca!
W programie m.in.: zajęcia fitness, zajęcia na siłowni, samoobrona dla dzieci i rodziców, zajęcia
w basenie (również dla niemowląt), a także otwarcie wystawy malarstwa Bożeny Lesiak
i koncert zespoły GreenStreet Project!

Kontakt:
Fitness Młyn – Garden Spa
ul. Przemysłowa 4/454
Kraków – Zabłocie
(teren inwestycji Garden Residence)
Tel. 12/ 353 27 27
biuro@fitnessmlyn.pl
www.fitnessmlyn.pl
  

 
miejsce wydarzenia:
Kraków-Zabłocie, ul. Przemysłowa 4/454
 

http://www.fitnessmlyn.pl

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

o Wołyniu dawnym i obecnym


Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem


Cykl e-epidemia POEZJI 2020


Electrolux pomaga polskim szpitalom


Wawel po raz kolejny wyróżniony w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu


Krakowskie dobre praktyki Wawel po raz kolejny wyróżnione
w Raporcie Forum Odpowiedzialnego BiznesuZagrajmy w planszówkę!


Słodycze od Wawelu dla ośrodka kwarantanny w Krakowie


Centrum handlowe Nowe Czyżyny wspiera krakowskich pacjentów i lekarzy


Słodycze od Wawelu dla krakowskich szpitali


Rekordowa suma zebrana na WOŚP w SerenadzieSpeed-ball dla młodzieży

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją